KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 11389229
nr 1138 9229
Maja Fjaestad
(1873-1961), Sverige
Träsnitt, 3 st, Maja Fjaestad (1873-1961), blomstermotiv, signerade, 14x7 -21x15
Kondition: skada
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 18:39:52
350 kr
Maja Fjaestad
Läs mer om Maja Fjaestad